Wyprawa do lasu to nie tylko spacer trasą wśród drzew. Lasy skrywają wiele atrakcji, które zawsze warto poznać. Arboreta, ścieżki położone nad potokami, wodospady, ośrodki edukacyjne, kapliczki czy stare fortyfikacje, te i jeszcze dużo innych obiektów można zobaczyć wśród leśnych ostępów. Co najważniejsze, można je obejrzeć o każdej porze roku.
To wycieczka dla rodzin oraz dla wszystkich, którzy chcą poczuć zapach nadmorskich lasów iglastych, pospacerować szlakami po wydmach i odpocząć blisko natury.
To wyprawa dla wszystkich, którzy potrzebują lasu, spaceru i ciszy. Szczególnie polecamy ją osobom ceniącym historię Polski, uroki niewielkich miejscowości i wypoczynek nad jeziorami.
Bieszczady to jedno z najbardziej dzikich miejsc w Polsce. Zapiera dech w piersiach bez względu na porę roku. Leży na pograniczu polsko-słowacko-ukraińskim i jest najdalej wysuniętym na południowy wschód skrawkiem Polski. Będąc w Bieszczadach nie można zapomnieć o wizycie nad Soliną, gdzie znajduje się największa w Polsce betonowa zapora wodna a także o przejażdżce najsłynniejszą w Polsce koleją wąskotorową.
To wyprawa dla osób lubiących turystykę pieszą, którzy docenią szlaki prowadzone wśród wapiennych skał Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Szlaki są łagodne, ale miejscami mają krótkie, strome podejścia.
To wyprawa dla seniorów, którzy lubią wypoczynek w otoczeniu lasów, w nieoczywistej lokalizacji, a najlepiej z grupą dobrych znajomych.