FAQ

Bardzo się cieszymy, że zainteresowałeś się profilem Lasów Państwowych @lasy_panstwowe na Instagramie. Będziemy na nim zamieszczać zdjęcia zrobione w polskich lasach, wykonane przez leśników i sympatyków lasu.

snip_20160629140715.png

Jeśli publikujesz na Instagramie zdjęcie zrobione w polskim lesie i chciałbyś, żebyśmy je udostępnili i uwzględnili w naszym konkursie, oznacz je: @lasy_panstwowe i dodaj hashtag #LasyPanstwowe lub #LasyPaństwowe. Jeśli to możliwe, podaj w opisie miejsce, w którym powstała fotografia. Wybrane zdjęcia zamieścimy na naszym profilu i oznaczymy autora. 

Najlepsze fotografie mają szansę powalczyć o tytuł zdjęcia tygodnia oraz zdjęcia miesiąca. Zwycięzca konkursu otrzyma 1000 zł nagrody, a jego fotografia zostanie opublikowana w kwartalniku "Echa Leśne".

Regulamin konkursu

 

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania:

Tak, to jedyny i oficjalny profil Lasów Państwowych na Instagramie.

Chcemy pokazać, jak piękne są polskie lasy i zachęcić do odwiedzania ich. Chcemy również poprosić użytkowników Instagrama, żeby podzielili się z nami swoimi ulubionymi miejscami i obserwacjami, a my przekażemy je dalej.

  • Mam piękne zdjęcie zrobione w polskim lesie i chciałbym, żeby pojawiło się na @lasy_panstwowe. Co powinienem zrobić?

Oznacz je: @lasy_panstwowe i dodaj hashtag #LasyPanstwowe lub #LasyPaństwowe. Jeśli się nam spodoba, zamieścimy je i oznaczymy autora.

  • Mam piękne zdjęcie zrobione w lesie, ale nie w Polsce. Chciałbym, żeby pojawiło się na @lasy_panstwowe. Co robić?

Niestety, ale na @lasy_panstwowe zamieszczamy tylko zdjęcia z polskich lasów.

  • Czy jeśli spodoba Wam się moje zdjęcie, to umieścicie je tylko na Instagramie?

Jeśli okaże się, że zdjęcie jest warte pokazania szerszej publiczności, możemy chcieć się z Tobą skontaktować i poprosić o zgodę na publikację. Sprawdzaj skrzynkę odbiorczą.

  • Udostępniliście moje zdjęcie, ale nie życzę sobie tego. Co robić?

Nie rościmy sobie żadnych praw własności do zdjęć zamieszczanych na Instagramie, ale jeśli oznaczysz je @lasy_panstwowe z hashtagiem #LasyPanstwowe lub #LasyPaństwowe, uznamy to za zgodę na udostępnienie. Jednak jeśli chcesz, żeby zniknęło z profilu @lasy_panstwowe, napisz do nas, a usuniemy je z naszego profilu na Instagramie.

  • Mam bardzo ważną sprawę. Jak się z Wami skontaktować?

Wyślij wiadomość do @lasy_panstwowe lub napisz mejla na adres internet@cilp.lasy.gov.pl.