Kontakt

Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych

Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych

Dyrektor Generalny Lasów Państwowych

Andrzej Konieczny

Dyrektor Generalny Lasów Państwowych

Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Gospodarki Leśnej

Bogusław Piątek

Zastępca Dyrektora Generalnego  ds. Gospodarki Leśnej

Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Ekonomicznych

Krzysztof Janeczko

Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Ekonomicznych

Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Rozwoju i Organizacji

Tomasz Zawiła-Niedźwiecki

Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Rozwoju i Organizacji

Pion Dyrektora Generalnego LP

 

Gabinet Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych

 Marcin Gołębiowski

       naczelnik

tel. 22 58 98 138
m.golebiowski@lasy.gov.pl


Zespół Obsługi

Anna Trzeciak-Wiszowata

          główny specjalista SL

tel. 22 58 98 110
a.trzeciak@lasy.gov.pl

 

Zespół ds. Współpracy Międzynarodowej

Marta Gaworska

        główny specjalista SL

tel. 22 58 98 342
m.gaworska@lasy.gov.pl

 

Zespół ds. Mediów

Anna Malinowska

        rzecznik prasowy

tel. 22 58 98 111, kom. 600 497 597
rzecznik@lasy.gov.pl

 

Inspekcja Lasów Państwowych

Artur Malowaniec

          p.o. Główny Inspektor LP

tel. 22 58 98 128, faks 22 58 98 121
a.malowaniec@lasy.gov.pl

 

Główny Inspektor Straży Leśnej

Tadeusz Pasternak

tel. 22 58 98 117
t.pasternak@lasy.gov.pl

 

Wydział Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Paulina Bień

         naczelnik

tel. 22 58 98 140, faks 22 58 98 141

 

Wydział Prawny

Piotr Szulc

         naczelnik

tel. 22 58 98 360

p.szulc@lasy.gov.pl

 

Zespół ds. Obronności i Ochrony Informacji Niejawnych

Mariusz Kwieciński

            kierownik

tel. 22 58 98 260, faks 22 58 98 261
m.kwiecinski@lasy.gov.pl

 

Zespół ds. Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy w Leśnictwie

Marcin Cichowicz

          kierownik

tel. 22 58 98 387
m.cichowicz@lasy.gov.pl

 

Pion Zastępcy Dyrektora Generalnego LP ds. Gospodarki Leśnej

 

Biuro Marketingu

Andrzej Ballaun

         dyrektor biura

tel. 22 58 98 200, faks 22 58 98 201
a.ballaun@lasy.gov.pl

 

Wydział Hodowli Lasu

Krzysztof Rostek

           naczelnik

tel. 22 58 98 220, faks 22 58 98 221
k.rostek@lasy.gov.pl

Zespół Gospodarki Łowieckiej

Jan Błaszczyk

        główny specjalista SL

tel. 22 58 98 118
j.blaszczyk@lasy.gov.pl

 

Wydział Ochrony Lasu

Aldona Perlińska

          naczelnik

tel. 22 58 98 230, faks 22 58 98 231
a.perlinska@lasy.gov.pl

 

Wydział Ochrony Zasobów Przyrodniczych

Jan Tabor

       naczelnik

tel. 22 58 98 293
j.tabor@lasy.gov.pl

Zespół ds. Projektu LIFE

Łukasz Porębski

           kierownik

tel. 22 58 98 297
lukasz.porebski@lasy.gov.pl

 

Wydział Urządzania Lasu

Jacek Przypaśniak

         naczelnik

tel. 22 58 98 250, faks 22 58 98 251
j.przypasniak@lasy.gov.pl

 

 

Pion Zastępcy Dyrektora Generalnego LP ds. Ekonomicznych


Główny Księgowy Lasów Państwowych

Andrzej Czerski

tel. 22 58 98 150, faks 22 58 98 151
a.czerski@lasy.gov.pl

 

Wydział Księgowości

Krystyna Magiera

           naczelnik

tel. 22 58 98 125
k.magiera@lasy.gov.pl

 

Wydział Analiz Ekonomicznych i Planowania

Jarosław Piekutin

            naczelnik

tel. 22 58 98 160, faks 22 58 98 161
j.piekutin@lasy.gov.pl

 

Wydział Stanu Posiadania

Sławomir Sawicki

             naczelnik

tel. 22 58 98 240, faks 22 58 98 241
s.sawicki@lasy.gov.pl

 

Wydział Administracji

Walerian Żyndul

            naczelnik

tel. 22 58 98 170, faks 22 58 98 171
w.zyndul@lasy.gov.pl

 

Zespół ds. Zamówień Publicznych

Alina Niewiadomska

tel. 22 58 98 280, faks 22 58 98 281
a.niewiadomska@lasy.gov.pl

 

Pion Zastępcy Dyrektora Generalnego LP ds. Rozwoju i Organizacji

 
Wydział Innowacji i Organizacji

Jerzy Kapral
        naczelnik
tel. 22 58 98 210, faks 22 58 98 211
j.kapral@lasy.gov.pl
 
 
Wydział Informatyki

Paweł Pogoda
          naczelnik
tel. 22 58 98 180, faks 22 58 98 181
p.pogoda@lasy.gov.pl
 
Zespół ds. Cyberbezpieczeństwa

Rafał Majcher
          główny specjalista SL
tel. 22 58 98 186
rafal.majcher@lasy.gov.pl
 
Wydział Społecznych Funkcji Lasu

Anna Pikus
          naczelnik
tel. 22 58 98 232
 
Wydział Infrastruktury

Piotr Młynarczyk 
        naczelnik
tel. 22 58 98 130, faks 22 58 98 131
p.mlynarczyk@lasy.gov.pl

 
Wydział Koordynacji Projektów Rozwojowych 

Mariusz Błasiak
        naczelnik
tel. 22 58 98 300
m.blasiak@lasy.gov.pl