Polityka prywatności aplikacji Echa Leśne

Zasady użytkowania aplikacji mobilnej Echa Leśne oraz polityka prywatności
31.10.2018

Zasady użytkowania aplikacji mobilnej Echa Leśne oraz polityka prywatności

 

Zasady użytkowania

 

 1. Centrum Informacyjne Lasów Państwowych udostępnia użytkownikom magazyn „Echa Leśne” w formie aplikacji mobilnej Echa Leśne, dostępnej na mobilne urządzenia cyfrowe, pracujące w systemach iOS i Android
 2. Aplikacja Echa Leśne udostępniana jest użytkownikom bezpłatnie i jest dostępna do pobrania na mobilne urządzenie cyfrowe na platformach dystrybucyjnych: Apple App Store i Google Play – w zależności od systemu operacyjnego urządzenia. Warunkiem pobrania bezpłatnej aplikacji jest posiadanie aktywnego konta użytkownika na platformie dystrybucyjnej (Apple App Store, Google Play)
 3. Centrum Informacyjne Lasów Państwowych udostępnia użytkownikom aplikacji Echa Leśne poszczególne wydania tytułu, tzw. „zakupy wewnątrz aplikacji” bezpłatnie
 4. Poszczególne platformy dystrybucyjne (Apple App Store, Google Play) są względem siebie rozłączne, co oznacza, że pobranie aplikacji, dokonane na jednej z platform nie może być zrealizowane na urządzeniu, obsługiwanym w innym systemie operacyjnym i na innej platformie.
 5. Szczegółowe zasady korzystania z poszczególnych platform dystrybucyjnych, których znajomość użytkownik potwierdza w procesie rejestracji konta, znajdują się pod adresami:
  Apple App Store: http://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/us/terms.html

Google Play: https://play.google.com/intl/pl_pl/about/play-terms.html

 

Polityka prywatności

 

 1. Centrum Informacyjne Lasów Państwowych z siedzibą w Warszawie przy ulicy Grójeckiej 127, traktuje ochronę prywatności w Internecie, w tym ochronę danych osobowych Klientów zamawiających magazyn „Echa Leśne” w wersji na cyfrowe urządzenia mobilne za pośrednictwem Apple App Store, Google Play, priorytetowo i dokłada wszelkich starań, aby prywatność ta była chroniona.
 2. Centrum Informacyjne Lasów Państwowych oświadcza, iż pobranie aplikacji i zamówienie prenumeraty magazynu „Echa Leśne” w wersji na cyfrowe urządzenia mobilne przez Użytkownika w ramach zakupów na platformach Apple App Store, Google Play nie powoduje przetwarzania przez Centrum Informacyjne Lasów Państwowych jakichkolwiek danych Klienta mających charakter danych osobowych, gdyż gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie takich danych przez Centrum Informacyjne Lasów Państwowych nie jest konieczne do przesyłania prenumeraty tytułów prasowych Centrum Informacyjnego Lasów Państwowych w wersji na cyfrowe urządzenia mobilne. Centrum Informacyjne Lasów Państwowych nie będzie również wykorzystywał jakichkolwiek danych osobowych Klientów w celach marketingowych.
 3. Centrum Informacyjne Lasów Państwowych nie ponosi odpowiedzialności za zasady (polityki) prywatności stron www, na które będzie wchodził Użytkownik poprzez linki zamieszczone w ramach wydań magazynu „Echa Leśne” w wersji na cyfrowe urządzenia mobilne.
 4. Niniejsza Polityka Prywatności ma jedynie charakter uzupełniający w stosunku do polityki prywatności platform dystrybucyjnych Apple App Store, Google Play. Centrum Informacyjne Lasów Państwowych nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za politykę prywatności platform dystrybucyjnych oraz przestrzeganie przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych oraz Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną w ramach platform dystrybucyjnych Apple App Store, Google Play.