Adaptacja do zmian klimatu

05.01.2018

 ar_adaptacja.jpg

 Pobierz na iOS

Aplikacja „Adaptacja do zmian klimatu AR” jest multimedialnym dodatkiem do cyklu trzech folderów wydanych przez Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych.

Pobierz na Androida

Prezentują one trzy projekty realizowane przez Lasy Państwowe, dofinansowane ze środków UE, które przyczyniają się do minimalizowania negatywnych efektów zmian klimatu. Przeglądając folder, znajdziesz w nim grafiki z ikoną telefonu. Uruchom wówczas w aplikacji zakładkę „animacje 3D” i wyceluj obiektyw aparatu w stronę obrazka.

Jeżeli zainstalowałeś aplikację, ale nie masz jeszcze folderu, nadal możesz obejrzeć przygotowane przez nas animacje 3D.
Wystarczy, że pobierzesz odpowiedni folder ze strony www.ckps.lasy.gov.pl/do-pobrania  i wyświetlisz go na ekranie tabletu lub komputera. Proponujemy, aby w przypadku takiego rozwiązania korzystać z urządzeń, w których ekran może być ułożony w pozycji horyzontalnej.

 Co znajduje się w folderach?

Materiały z konferencji „Więcej wody dla przyrody - retencja w Lasach Państwowych", która odbyła się 23 czerwca 2015 r. w Warszawie.

Materiały z konferencji „Dla ludzi, dla przyrody - rekultywacja w Lasach Państwowych", która odbyła się 16 września 2015 r. w Warszawie.

Materiały z konferencji „Szlakiem naturalnych zmian - fundusze europejskie na ochronę przyrody", która odbyła się 7 października 2015 r. w Warszawie.