Puszcza Notecka

10.01.2018

puszcza_notecka.jpg

 

Ta aplikacja to doskonały przewodnik po lasach Puszczy Noteckiej. Z mobilnym informatorem, zawierającym aktualne informacje, łatwiej będzie zaplanować wycieczkę.

Aplikacja Puszcza Notecka przybliża piękno i wyjątkowość tamtejszych lasów. Treści zawarte w mobilnym przewodniku obejmują tereny ośmiu nadleśnictw: Sieraków, Karwin, Wronki, Krucz, Międzychód, Skwierzyna, Oborniki i Potrzebowice.

W aplikacji można znaleźć szereg informacji, które pomogą w zaplanowaniu wizyty w leśnym kompleksie. Kilkaset obiektów zostało podzielonych na kategorie, dzięki czemu można łatwo zlokalizować na przykład miejsce postoju pojazdów, miejsce na biwak czy zabytki.

Pobierz na Androida

Najważniejszą funkcją aplikacji jest nawigacja w sieci szlaków udostępnionych przez nadleśnictwa: będąc w trybie offline wyznaczymy trasę z jednego punktu do drugiego, cały czas bezpiecznie poruszając się po wyznaczonych szlakach i ścieżkach. Użytkownicy mają do dyspozycji szlaki rowerowe, nordic walking, a nawet konne. Lokalizacja GPS pozwoli na dokładne zbadanie ostępów Puszczy.

W mobilnym przewodniku znajdują się także aktualne wydarzenia, informacje o nadleśnictwach i regionie, a także – co ważne – powiadomienia o zagrożeniach na terenie lasów.

Zachęcamy do pobrania i instalacji na swoim urządzeniu mobilnym aplikacji Puszcza Notecka.

Zapraszamy do odwiedzenia Puszczy Noteckiej!