Puszcza Knyszyńska

24.05.2017

 puszcza_knyszynska.jpg


Aplikacja Puszcza Knyszyńska to oficjalny przewodnik mobilny oprowadzający po jednym z najpiękniejszych zakątków Podlasia.
Teren puszczy obejmuje nadleśnictwa Krynki, Czarna Białostocka, Dojlidy oraz Supraśl, pełne niepowtarzalnych okazów lokalnej flory i fauny. Aplikacja to także swoiste zaproszenie na spacer – znajdują się w niej najciekawsze trasy w terenie, najciekawsze miejsca na szlakach, aktualne informacje o życiu lasu. Wszystkie informacje zostały opracowane przez lokalnych leśników.

Pobierz na Androida

Intuicyjny interfejs aplikacji pozwala szybko znaleźć interesujące nas informacje, a dzięki lokalizacji GPS użytkownik znajdzie najciekawsze obiekty podzielone na kilka użytecznych w terenie kategorii oraz trasy piesze i rowerowe w swoim pobliżu. Mapa w aplikacji dokładnie prezentuje tereny leśne oraz znajdujące się na nich ścieżki, a planner pozwoli ułożyć każą wycieczkę zgodnie z indywidualnymi zainteresowaniami użytkowników.

Aplikacja wykorzystuje mapy OpenStreetMap i GPS, działa w trybie offline jak i online. Informacje zawarte w aplikacji można znaleźć także w serwisie puszczaknyszynska.treespot.pl.