Leśne ferie w Nadleśnictwie Celestynów

Podwarszawskie Nadleśnictwo Celestynów serdecznie zaprasza do spędzenia ferii w Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie.

Podwarszawskie Nadleśnictwo Celestynów serdecznie zaprasza do spędzenia ferii w Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie.

Pierwsze spotkanie edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbędzie się pod hasłem „Leśne ciekawostki" w najbliższą niedzielę 9 lutego w godz.10:00-16:00.


Leśnicy przygotowali na ten dzień:
- warsztaty tworzenia leśnej gry planszowej
- pokaz filmów przyrodniczych
- leśne kalambury
- quiz z upominkami

W ramach leśnych ferii odbędą się też zajęcia edukacyjne w CEL: 
- we wtorek 11 lutego od godz. 11: 00 do godz. 13:00. Zimowe zwyczaje zwierząt - zajęcia dla dzieci w wieku 5-12 lat - ciekawostki przyrodnicze i nauka rozpoznawania tropów.

- w piątek 14 lutego od godz. 9: 00 do godz. 13: 00 ·Obrączkowanie ptaków - spotkanie edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych - zajęcia ornitologiczne i warsztaty plastyczne.

- w środę 19 lutego od godz. 11: 00 do godz. 13: 00·Zdumiewające życie roślin - zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 8-16 lat - poznawanie supermocy roślin.

Na wszystkie zajęcia i warsztaty jest wstęp wolny!

Uwaga! Dla osób, które wezmą udział we wszystkich spotkaniach i zbiorą komplet pieczątek na specjalnej karcie, przewidziano upominki. Karty będzie można otrzymać w niedzielę 9 lutego.

Zajęcia skierowane są głównie do osób indywidualnych i dzieci z opiekunami. Grupy zorganizowane (powyżej 10 osób), które chcą uczestniczyć w zajęciach, proszone są o wcześniejszy kontakt z Zespołem Edukacji Leśnej tel. 22 789 70 03 *681.

plakat leśne ferie.png