„Marszruta leśnika” dla Fundacji z Pompą

Już po raz czwarty gdańscy leśnicy ruszą ze zbiórką funduszy dla podopiecznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Już po raz czwarty gdańscy leśnicy ruszą ze zbiórką funduszy dla podopiecznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Leśnicy kartuscy wspólnie z lipuskimi wyruszą w pieszą marszrutę gajowego do Gdańska. Będą nieśli  z  funduszami na zakup nowego sprzętu medycznego, niezbędnego w terapii onkologicznej maluchów. Po trzech poprzednich zbiórkach, czyli po wyprawach kajakowych , rowerowych i zaprawie triathlonowej, przyszedł czas na pieszą wędrówkę.

Już 27 września rano grupa leśników z Nadleśnictwa Lipusz wyruszy pieszo w rejon Nadleśnictwa Kartuzy. Start z Lipusza zostanie połączony ze zbiórką charytatywną do puszek Fundacji z Pompą - to będzie pierwsza część marszu.  
Rankiem następnego dnia zaczyna się druga część,  uczestnicy zbiórki maszerują do siedziby RDLP w Gdańsku, gdzie leśnicy przekażą zebrane fundusze kierownictwu gdańskiej dyrekcji LP oraz fundacji.

 

 szpik.jpg

 

Motto organizowanej przez leśników akcji brzmi „pomaganie jest DOBRE".

Opis trasy:

  • 27 września - Lipusz - Kartuzy (ok. 48 km)
  • 28 września - Kolbudy - siedziba RDLP w Gdańsku (ok.21 km)  

Ważne informacje:

  • termin zgłoszenia grupy do 10 września
  • nadleśnictwo może wystawić do pięciu uczestników.