Rusza drugi sezon BiegamBoLubię LASY

BiegamBoLubię LASY to prawdziwe święto sportu, w ubiegłorocznej edycji pobiegło blisko 1500 osób. Startujemy z drugą edycją, która zapowiada się niemniej ciekawie.
19.07.2016

BiegamBoLubię LASY to prawdziwe święto sportu, w ubiegłorocznej edycji pobiegło blisko 1500 osób. Startujemy z drugą edycją, która zapowiada się niemniej ciekawie.

Przed nami pierwszy bieg drugiej edycji cyklu -  BiegamBoLubię LASY Zimą, który odbędzie się 21 lutego. W tym roku limit zapisów został zwiększony do 400 uczestników!

Po zsumowaniu wyników z czterech edycji biegów BiegamBoLubię LASY organizowanych na terenie Nadleśnictwie Chojnów, sklasyfikowani będą uczestnicy, którzy wzięli udział w co najmniej trzech edycjach biegów. Zapraszamy także najmłodszych na biegi dla dzieci SportGeneracja oraz marsz Nordic Walking „ChodzęBoLubię LASY".

Gwarantujemy, że będzie biesiadnie, rodzinnie i sympatycznie, tradycyjnie po wszystkich biegach zapraszamy na wspólne ognisko z pieczonymi kiełbaskami.

Zapisy na pierwszy bieg ruszają już 7 lutego o godz. 12:00 poprzez www.kalendarzbiegowy.pl

BiegamBoLubię LASY powstał, by zachęcić do uprawiania sportu na terenach leśnych, biegać po świeżym powietrzu i poznać nowe, nieodkryte dotąd zielone ścieżki. Kto do tej pory biegał tylko po asfaltowych ulicach miasta, dzięki akcji BBL LASY i gościnności Nadleśnictwa Chojnów może sprawdzić, co woli. Bieganie po lesie to coś dla ciała i ducha, potwierdzi to chyba każdy, kto miał okazję być z nami podczas pierwszej edycjiBiegamBoLubię LASY.

Więcej informacji: www.biegambolubie-lasy.pl

BBL LASY to cykl czterech leśnych biegów w formule Grand Prix. Biegacze mają do pokonania dystans 5 lub 10 kilometrów, biegi odbywają się w czterech różnych porach roku. Po każdym biegu uczestnicy otrzymają fragment medalu. Udział we wszystkich biegach gwarantuje zebranie wszystkich części medalu ukazującego las w czterech porach roku. Imprezy organizuje Centrum Informacyjne Lasów Państwowych, Club BBL i Nadleśnictwo Chojnów.