Konkurs "Cztery pory lasu"

Laureatem ostatniej edycji konkursu „Cztery pory lasu” została Marta Rutkowska i jej fotografia „Harmonia lasu i światła” wykonana w Ostrzycach, na Kaszubach.
04.01.2017

Laureatem ostatniej edycji konkursu „Cztery pory lasu” została Marta Rutkowska i jej fotografia „Harmonia lasu i światła” wykonana w Ostrzycach, na Kaszubach.

Zdjęcie pomimo swojej pozornej prostoty ukazuje dużą wrażliwość na światło i cień oraz na fakturę fotografowanego pleneru. W efekcie otrzymujemy obraz magiczny i niezwykły, hipnotyzujący oglądającego swoim mroźnym, nieziemskim klimatem.

A od nowego roku konkurs przenosi się na Instagram. Obserwujcie nasz profil na instagram.com/lasy_panstwowe. Najlepsze zdjęcia będziemy teraz nagradzać co miesiąc i - jak dotychczas - publikować w „Echach Leśnych”.

Znamy już najlepsze zdjęcie grudnia. O wygranej zdecydowała liczba polubień. Zwycięzca otrzyma 1000 zł nagrody. (Szczegóły)

 

 

Znamy wyniki naszego konkursu #LasyPaństwoweZdjęcieMiesiąca ! #LasyPaństwoweZdjęcieGrudnia2016 Decyzją użytkowników Instagrama tytuł ten wędruje do użytkownika @rafalpajestka za piękne, malownicze zdjęcie zimorodka, które uzyskało aż 643 polubienia! Na drugim miejscu uplasował się @lesnylowca za zdjęcie łosi które zebrało 609 polubień. Trzecie miejsce @arkadiuszlistkiewicz 472 polubienia, czwarte miejsce @arek_jaro 426 polubień. Autor wygrywa 1000 zł, a zdjęcie opublikowane zostanie na łamach kwartalnika "Echa Leśne". Wszystkim autorom gratulujemy i przypominamy, że wkrótce będziemy wybierać "Zdjęcie Stycznia 2017"! Idźcie do lasu, róbcie zdjęcia! Warto :-D #las #lasy #lesnictwo #przyroda #natura #LasyPanstwowe #LasyPaństwowe #forest #wood #forestry #nature #igerspoland #lovespoland #lubiepolske #super_polska #pocztowkazpolski #przyrodapolska #naszapolska #Polska #Poland

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lasy Państwowe (@lasy_panstwowe)