RDLP w Krośnie Liderem Regionu

W tym roku wśród laureatów prestiżowej nagrody Lider Regionu 2015 znalazła się Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie.
28.07.2017 | Edward Marszałek, rzecznik prasowy RDLP w Krośnie

W tym roku wśród laureatów prestiżowej nagrody Lider Regionu 2015 znalazła się Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie.

Podczas uroczystej gali uhonorowane zostały wyróżniające się firmy i instytucje, przyczyniające się znacząco do rozwoju Podkarpacia. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie otrzymała statuetkę w dziedzinie ochrona środowiska. Wyróżnienie odebrała dyrektor Grażyna Zagrobelna.

Więcej na stronie organizatora nagrody Lidera Regionu.

- Organizatorzy docenili nasz wkład w zachowanie walorów przyrodniczych i krajobrazowych, przy jednoczesnym prowadzeniu zrównoważonej gospodarki leśnej - zaznacza dyrektor Zagrobelna. - Wyróżnienie jest wyrazem uznania za codzienną troskę leśników Podkarpacia o zachowanie różnorodności biologicznej regionu, która w dużej mierze decyduje o jego wartości krajoznawczej i stanowi magnes przyciągający turystów. To bardzo ważne, że przedstawiciele mediów dobrze postrzegają nasze działania na rzecz środowiska przyrodniczego, ale jednocześnie akcentują bardzo mocno wypełnianie przez Lasy Państwowe różnorodnych funkcji publicznych, bardzo ważnych dla wszystkich mieszkańców Podkarpacia.

Program Liderzy Regionu corocznie organizuje Gazeta Codzienna Nowiny. Zespół dziennikarzy tego pisma zajmujących się m. in. gospodarką i ochroną środowiska, nagradza wyróżniające się aktywnością  firmy i instytucje, przyczyniające się  do rozwoju Podkarpacia. Tegoroczną galę wręczenia nagród Liderom Regionu 2015 uświetnił swoim koncertem Jacek Wójcicki.