"Jesień w regionach" gościła w Mucznem

W sobotę i niedzielę ekipa TVP Rzeszów emitowała program z cyklu "Jesień w regionach".
27.09.2016 | Edward Marszałek, rzecznik prasowy RDLP w Krośnie

W sobotę i niedzielę ekipa TVP Rzeszów emitowała program z cyklu "Jesień w regionach".

Kolejne wejścia antenowe realizowano z tarasu Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem, gdzie rozmówcami Ilony Małek i Marcina Pawlaka byli m.in. dr Konrad Tomaszewski, dyrektor generalny LP, Grażyna Zagrobelna, dyrektor RDLP w Krośnie oraz leśnicy bieszczadzcy, opowiadający o niuansach gospodarowania w górach i udostępnianiu walorów bieszczadzkich lasów dla turystyki i rekreacji.

- Założeniem cyklu „Jesień w regionach” jest zaprezentowanie widzom ciekawych, wartych odwiedzenia miejsc z terenu województwa podkarpackiego, a także przedstawienie najważniejszych i najbardziej interesujących imprez kulturalnych, historycznych, turystycznych i sportowych organizowanych w regionie - mówi Jacek Szarek z TVP Rzeszów. - Otwarcie Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem było znakomitą okazją, by zaprezentować leśne atrakcje turystyczne w regionie dla widzów na ogólnopolskiej antenie TVP3.

W programie wykorzystano też uprzednio zrealizowane felietony, ujęcia lasów z lotu ptaka. Poszczególne odcinki można obejrzeć na stronie TVP Rzeszów.

Cykl "Jesień w regionach" realizowany będzie do końca października.